Britiske medier Daily Mirror-nyheter, Torres som hadde på seg 9 billige fotballdrakter, har til hensikt å forlate Atletico Madrid januar i vinter for å komme tilbake til å spille i Premier League.
Så langt denne sesongen, ble Torres kantspiller av Atletico Madrids trener Simeone, spilte bare 2 ganger. "Daily Mirror" sa at selv om Torres virkelig vil spille for hjembylaget til å gå på pensjon, men i fravær av sjanse til å spille, 33 -årig Torres måtte vurdere å forlate Atletico.
Torres spilte for Liverpool og Chelsea i Premier League, spilte han veldig bra i Liverpool og fikk mange utfordringskopper i Chelsea.
Det er rapportert at Newcastle og Southampton har tenkt å signere Torres som hadde på seg 9 Billige Atlético Madrid drakt 2017/18, Newcastle-treneren Benitez som hadde jobbet med Torres i Liverpool og Chelsea.
Etablert i 2010,
er vi en profesjonell sportdrakter produsent og forhandler, tilbyr høy
kvalitet billig sport jersey.We støtter tilpasse ditt navn og nummer.
Vår butikk har en jevn forsyning, utmerket service og erfarne
operasjonsteam.







-280x280.jpg)




